Nie mam czasu?

"- Ale Tomek ja naprawdę nie mam kiedy." Z tym stwierdzeniem spotykam się dość często kiedy proponuję swojemu podopiecznemu jeszcze jeden dodatkowy trening w tygodniu.

"- Tobie łatwo powiedzieć bo jesteś trenerem i musisz ćwiczyć."

Tak naprawdę mój jak i Twój dzień pod względem czasowym wygląda dokładnie tak samo. Praca, jedzenie, obowiązki, telefony, maile, czas dla rodziny, to też moje zadania do wykonania w trakcie całego dnia.

Pora w takim razie na mały eksperyment.

Ostatnio byłem w sytuacji pod bramkowej. Wiedziałem, że tego dnia nie będę miał możliwości pojechania na siłownię a i trening w domu będzie ciężki do wykonania. Miałem dosłownie odrobinę czasu na przygotowanie mojego obiadu.

Czyli co Tomek rezygnujesz?

To po cholerę wmawiasz wszystkim, że jeśli się chce to można znaleźć czas na trening.

Ciężko się rozmawia z samym sobą, zwłaszcza wtedy kiedy wiem, że ten głos w głowie ma rację.

Dobra dam radę! Chwyciłem za kamerę, ustawiłem ją na lodówce a na stole zostawiłem ustawiony stoper.

Efekty tego szalonego? dziwnego? pomysłu widać na filmie.

Masz rację, że ten trening nie był w stu procentach dokładny, ale świadomość nie zrobienia go wcale była by dla mnie dużo większą porażką.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

5 powodów, dlaczego crossfit jest lepszy od tradycyjnych ćwiczeń na siłowni Co jeść przed i po popołudniowym treningu? Wskazówki Ewy Chodakowskiej Trening fitness Izabel Goulart – najbardziej wysportowanej modelki świata Najlepsza godzina na trening? Kiedy trenować? Massy Arias: fitness receptą na depresję Co jeść przed i po porannym treningu? Wskazówki Ewy Chodakowskiej Sekrety skutecznego treningu według trenerów gwiazd Nie możesz nabrać masy mięśniowej? Sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów Desery bez pieczenia z jadłospisu Ewy Chodakowskiej Ten trening na pewno cię zmęczy! I spali mnóstwo kalorii Ćwiczenia dla kobiet po 40. roku życia Aerobiczna szóstka Weidera Od wychudzonej do wysportowanej sylwetki. Przemiana Abby Pollock Co jeść przed i po wieczornym treningu? Wskazówki Ewy Chodakowskiej Najdziwniejsze siłownie świata - Limelight, Gidropark, Pink Iron 7 najlepszych treningów na zgrabne pośladki Ćwiczenia Ewy Chodakowskiej na wewnętrzną część ud Poznaj przepis na najlepszy koktajl po treningu Co się stanie, gdy będziesz jadł dwa banany dziennie? 3 ćwiczenia na brzuch, które dają szybkie rezultaty. Zastosuj ten plan w domu. Wystarczy 10-15 minut Przysiady – prawidłowe wykonanie 5 popularnych przekąsek po treningu, które tuczą 4 najlepsze sporty dla kobiet Tabata dla początkujących NIE ISTNIEJE

Popularne w tym tygodniu:

Ćwiczenia Ewy Chodakowskiej - skalpel, turbo spalanie, killer, extra figura, model look, rewolucja W wymarzonej sukience chciała wyglądać idealnie. 17-latka w rok zrzuciła 60 kg Stagnacja treningowa – jak radzić sobie z brakiem efektów Ćwiczenia z Chodakowską nie przyniosą efektów, jeśli popełnisz ten błąd Jak wyszczuplić uda – ćwiczenia, dieta Ćwiczenia na wewnętrzną stronę ud - podstawy, przyrządy, przykładowe ćwiczenia Co powoduje że twoje mięśnie rosną ? Spalanie kalorii – ćwiczenia fizyczne, sen, prace domowe, mity Killer Ewy Chodakowskiej – na czym polega, efekty Program 300 brzuszków - przygotowanie, plan treningu, efekty Małgorzata Mączyńska - osiągnięcia, bikini fitness, trening Dieta Chodakowskiej - kalorie, zasady, przykładowy jadłospis