Prosty Fitness [Lekcja 9] Chwila refleksji

Dzisiaj bardzo krótko i trochę o Twoich dotychczasowych sukcesach. Tak Twoich sukcesach!

Wszystkie lekcje i nawyki znajdziesz na stronie Prostego Fitnessu. Jeżeli nie wiesz czym jest Prosty Fitness to zapraszam Cię na stronę gdzie dowiesz się wszystkich szczegółów.

1. Co mogę powiedzieć o Tobie do tej pory?

Skoro jesteś ze mną na tej 9-tej lekcji to mogę śmiało powiedzieć Ci że:

 

  1. Jesteś sumienny ponieważ udaje Ci się utrzymywać nawyk, który przed Tobą postawiłem.
  2. Potrafisz samodzielnie przygotowywać posiłki zawierające najważniejszy składnik    pokarmowy dla człowiek, czyli białko.
  3. Wiesz też jak postępować z nabiałem i czy powinieneś go spożywać.
  4. Twoja lodówka, to skarb wartościowych produktów i posiłków, które Ty sam tam dostarczyłeś, posortowałeś i przygotowałeś.
  5. Jesteś zdrowszy, szczuplejszy i silniejszy niż 10 dni temu.

2. Twój nowy nawyk.

Do tej pory otrzymałeś ode mnie dużo informacji, które miały Ci pomóc w zrozumieniu i wprowadzeniu w Twoje życie większej ilości białka.

Zawsze przychodzi jednak taki moment, że człowiek na chwile się zatrzymuje i patrzy na to co robi z większej perspektywy.

Odżywianie i ćwiczenia to złożone tematy. Kiedy zaczynasz, największym wyzwaniem jest niewystarczająca wiedza. Ja jestem od tego aby rozwiązać ten problem. Jednak zebranie informacji to tylko połowa sukcesu. Dużo trudniej zastosować je w praktyce. Istnieje ogromna różnica między człowiekiem, który wie co robić, a takim, który postępuje zgodnie z tym, czego się dowiedział.

Wiem, że doskonale wiesz o czym mówię.

Twoim zadaniem będzie pogodzenia tych dwóch aspektów czyli WIESZ i DZIAŁASZ.

Czy te pierwsze zdania podkreślone na niebiesko w pewien sposób sprawiły, że zrobiło Ci się odrobinę lepiej?, poczułeś, że dasz radę?

Bo były one w 100% zgodne z prawdą.

Robisz to co do Ciebie należy dlatego należą Ci się brawa.

I w żaden sposób się tutaj nie podlizuję.

3. Sukces rodzi sukces.

Mówi się, że sukces rodzi sukces. Dlatego należy kolekcjonować udane przedsięwzięcia. Możesz mi teraz powiedzieć czy to aby nie za wcześnie?

Nie.

Z reguły każdy z nas podsumowuje pewne działania pod koniec tygodnia.

Ja chciałem Cię zaskoczyć i napędzić do pracy właśnie w trakcie tego zawirowania, który być może masz w pracy czy w domu w trakcie tygodnia.

Wspólnie odfajkujemy wiele małych zadań na drodze do tego najważniejszego. Zobaczysz że juz po zaledwie kilku miesiącach zaskoczy Cie liczba zrealizowanych zadań oraz to, jak bardzo motywują one do dalszej pracy.

Co w kolejnej lekcji?

Nauczę Cię prawidłowej pozycji ciała, oraz pokażę jak wykonywać podstawowe ruchy, które pomogą nam lepiej zrozumieć wykonywane później ćwiczenia i plany treningowe. Jednym słowem zaczynamy trening.

Dzisiejsze podsumowanie

1. Przez najbliższe 2 tygodnie pracujemy nad zwiększeniem porcji białka w Twoim jadłospisie.
2. Uzupełnij swoją lodówkę w pełnowartościowe produkty białkowe.
3. Nie szukaj wymówek, tylko pomyśl jak poradzić sobie w podróży.
4. Ustal jeden dzień, w którym zrobisz zakupy i odpowiednio je posortujesz.

Do jutra,
Twój osobisty trener Tomek

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Diety i odchudzanie:

Na czym polega detoks jaglany? Kochanie, co ci zrobić na śniadanie? Kawę z masłem! Domowe zielone smoothies, które oczyszczają organizm Napój oczyszczający wątrobę Grzyby zamiast mięsa. Pieczarki jako składnik diety odchudzającej Naturalne spalacze tłuszczu. 6 najlepszych produktów Koktajl oczyszczający jelito grube na bazie soku z jabłek Przepisy na nocne owsianki poniżej 400 kalorii Przepis na odchudzającą kawę Napoje odtruwające wątrobę, które należy pić wieczorem 5 dziwnych, ale skutecznych trików dietetycznych Koktajl oczyszczający wątrobę i wzmacniający układ krwionośny Sok oczyszczający jelito grube, który poprawia trawienie Prosty Fitness [Lekcja 8] Sobotni rytuał Deser wspomagający odchudzanie Pij miksturę przez 3 tygodnie. W ten sposób oczyścisz jelita i schudniesz 3 kg Prosty Fitness [Lekcja 7] Łatwe i bogato białkowe przepisy Prosty Fitness [Lekcja 6] Weekend z białkiem Deser na śniadanie - badania, przepisy Tłuste produkty, które odchudzają Sól, która odkwasza organizm. Przygotujesz samodzielnie Jego dieta opiera się na bananach. Mięsa nie je wcale Produkty, które powodują cellulit. Sprawdź, co warto wyeliminować ze swojej diety Sałatka na smukłą talię

Popularne w tym tygodniu:

Deser wspomagający odchudzanie Przepisy na nocne owsianki poniżej 400 kalorii Domowe zielone smoothies, które oczyszczają organizm Sok oczyszczający jelito grube, który poprawia trawienie Pij miksturę przez 3 tygodnie. W ten sposób oczyścisz jelita i schudniesz 3 kg Napój oczyszczający wątrobę Koktajl oczyszczający jelito grube na bazie soku z jabłek Koktajl oczyszczający wątrobę i wzmacniający układ krwionośny Grzyby zamiast mięsa. Pieczarki jako składnik diety odchudzającej Przepis na odchudzającą kawę Kochanie, co ci zrobić na śniadanie? Kawę z masłem! Tłuste produkty, które odchudzają