Nie mam czasu?

"- Ale Tomek ja naprawdę nie mam kiedy." Z tym stwierdzeniem spotykam się dość często kiedy proponuję swojemu podopiecznemu jeszcze jeden dodatkowy trening w tygodniu.

"- Tobie łatwo powiedzieć bo jesteś trenerem i musisz ćwiczyć."

Tak naprawdę mój jak i Twój dzień pod względem czasowym wygląda dokładnie tak samo. Praca, jedzenie, obowiązki, telefony, maile, czas dla rodziny, to też moje zadania do wykonania w trakcie całego dnia.

Pora w takim razie na mały eksperyment.

Ostatnio byłem w sytuacji pod bramkowej. Wiedziałem, że tego dnia nie będę miał możliwości pojechania na siłownię a i trening w domu będzie ciężki do wykonania. Miałem dosłownie odrobinę czasu na przygotowanie mojego obiadu.

Czyli co Tomek rezygnujesz?

To po cholerę wmawiasz wszystkim, że jeśli się chce to można znaleźć czas na trening.

Ciężko się rozmawia z samym sobą, zwłaszcza wtedy kiedy wiem, że ten głos w głowie ma rację.

Dobra dam radę! Chwyciłem za kamerę, ustawiłem ją na lodówce a na stole zostawiłem ustawiony stoper.

Zobacz również: Oleje roślinne - sekret zdrowia i urody

Efekty tego szalonego? dziwnego? pomysłu widać na filmie.

Masz rację, że ten trening nie był w stu procentach dokładny, ale świadomość nie zrobienia go wcale była by dla mnie dużo większą porażką.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Co jeść przed i po wieczornym treningu? Wskazówki Ewy Chodakowskiej Najdziwniejsze siłownie świata - Limelight, Gidropark, Pink Iron 7 najlepszych treningów na zgrabne pośladki Ćwiczenia Ewy Chodakowskiej na wewnętrzną część ud Poznaj przepis na najlepszy koktajl po treningu Co się stanie, gdy będziesz jadł dwa banany dziennie? 3 ćwiczenia na brzuch, które dają szybkie rezultaty. Zastosuj ten plan w domu. Wystarczy 10-15 minut Przysiady – prawidłowe wykonanie 5 popularnych przekąsek po treningu, które tuczą 4 najlepsze sporty dla kobiet Tabata dla początkujących NIE ISTNIEJE Najgorsze ćwiczenia na brzuch Skalpel. Zasady treningu Ewy Chodakowskiej Ewa Chodakowska – trenerka wszystkich Polek Co jeść po ćwiczeniach? 4 białkowe posiłki potreningowe Co jeść przed i po porannym treningu? Wskazówki Ewy Chodakowskiej Desery bez pieczenia z jadłospisu Ewy Chodakowskiej Najlepsze dyscypliny sportu dla każdego znaku zodiaku Co to jest burpees? Magnez a mięśnie Jak prawidłowo zrobić plank? Jak powinien nawadniać się biegacz? Ćwiczenia na zgrabne pośladki Choroby, które możesz złapać na siłowni

Popularne w tym tygodniu:

Ćwiczenia Ewy Chodakowskiej na wewnętrzną część ud 3 ćwiczenia na brzuch, które dają szybkie rezultaty. Zastosuj ten plan w domu. Wystarczy 10-15 minut Co się stanie, gdy będziesz jadł dwa banany dziennie? Poznaj przepis na najlepszy koktajl po treningu 7 najlepszych treningów na zgrabne pośladki Co jeść przed i po wieczornym treningu? Wskazówki Ewy Chodakowskiej 5 popularnych przekąsek po treningu, które tuczą 6-minutowy trening Ewy Chodakowskiej na boczki Przysiady – prawidłowe wykonanie Ćwicząca mama jest po prostu sexy... Produkty, których nigdy nie powinieneś jeść przed treningiem Przez ćwiczenia wpadła w anemię. “Przestańcie porównywać się z innymi i zacznijcie kochać ciało, które macie”